MATUŠ si v Keni zahraje! A otevře tak letošní účet CHALLENGE TOUR

Skvělá zpráva dorazila z Keni, kde od zítřka začne letošní seriál druhé evropské soutěže Challenge Tour. Stanislav Matuš si úvodní turnaj s názvem Barclays Kenya Open zahraje. Na nejlépe dotovaném podniku sezony byl ještě do dnešního rána evidován jako první náhr

Skvělá zpráva dorazila z Keni, kde od zítřka začne letošní seriál druhé evropské soutěže Challenge Tour. Stanislav Matuš si úvodní turnaj s názvem Barclays Kenya Open zahraje. Na nejlépe dotovaném podniku sezony byl ještě do dnešního rána evidován jako první náhradník, odhlášením jednoho ze soupeřů se ale do turnaje nakonec dostal. Matuš je v Keni šestým dnem a na místním hřišti Muthaiba Golf Club se připravoval na eventuální ostrá kola, která by nastala v případě jeho posunu do startovního pole turnaje. Zítra vstoupí do prvního kola ve 13:00 (11:00 SEČ) z odpaliště č. 1, v pátek si začne z desítky v 8:10 (6:10 SEČ). Český profesionál byl připraven v každém případě nastoupit i do pondělní kvalifikace, která zaručovala třem nejlepším start v úvodním podniku sezony. Uspěli v ní Francouz Victor Riu, Portugalec Pedro Figueredo a Švéd Niclas Johanson. Stanislav Matuš v přípravě na sezonu absolvoval na začátku února dva turnaje ProGolf Tour v Maroku. Na prvním z nich se umístil na děleném 18. místě, z druhého odjížděl po děleném 56. místě. [caption id="attachment_25261" align="alignnone" width="838"] Stanislav Matuš (Foto: Prague Golf Team)[/caption]