VLČKOVÁ na dalším turnaji SYMETRA TOUR obsadila 58. místo

Z letošního druhého turnaje Symetra Tour si Karolína Vlčková odváží dělené 58. místo. V Beaumontu v Kalifornii prošla cutem, ovšem finálové kolo ji nevyšlo podle představ a s celkovým skóre +9 skončila mezi poraženými.

Dobrou zprávou je, že česká profesionálka i na druhém turnaji druhé americké soutěže prošla cutem. Po turnaji na Floridě, kde obsadila dělené 37. místo, si finálové kolo zahrála i v Kalifornii.

Vlčková otevřela účet IOA Championship Presented by Morongo Casino Resort & Spa, jak zní celý název turnaje, kolem za 74 ran (+2). Na něj navázala identicky – i ve druhém kole totiž zapisovala 74. Se skóre +4 prošla cutem a do finálové rundy vstupovala s odhodláním své postavení ve výsledkové listině vylepšit.

Nepovedlo se. Vlčková chybovala celkem pětkrát, z toho dvakrát citelně, když na jamce číslo 3 zahrála double bogey a na čtrnáctce dokonce triple bogey. V závěru ale skórovala na pětiparu a dohrála za 77 ran (+5). To jí stačilo na konečné 58. místo a přineslo jí 375 dolarů do žebříčku Race for the Card, kde zatím s 1 302 dolary drží 46. pozici.

„Nezakončila jsem druhý turnaj sezony tak, jak jsem měla v plánu, ale beru si s sebou spoustu pozitivních věcí. Teď mám chvilku čas se připravit na další turnaj, který se bude hrát na začátku května,“ vzkázala na Facebooku česká hráčka.

Turnaj vyhrála Stephanie Meadow ze Severního Irska, která v play-off přetlačila Američnaku Carleigh Silvers.

LEADERBOARD

Karolína Vlčková dávala rady na IOA Championship i mladým začínajícím hráčům (Foto: Symetra Tour)

Autor článku: Jonáš Mencl

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace