BONUSY A VÝHODY PRO PŘEDPLATITELE

 

PŘEDPLATNĚ OBJEDNÁVEJTE NA SEND.CZ ČI NA ESHOPU

 

BONUSY A VÝHODY PRO PŘEDPLATITELE

Na své čtenáře jsme celý rok nezapomínali a stále jsme pro vás připravovali nové bonusy a výhody pro předplatitele. Pro jejich čerpání stačilo náš magazín sledovat, zaregistrovat se a tím získávat aktuální informace – pokud se vám náš časopis líbil a výhody jste čerpali, nezapomeňte si předplatné na rok 2017 obnovit. Zaregistrovat se můžete kdykoliv na adrese www.golfdigest.cz/pp.

CO JSME VÁM V ROCE 2016 PŘINESLI

Asi největším bonusem pro naše věrné čtenáře a předplatitele byla Golf Digest Open Tour 2016. Odehrála se na hřištích po celé republice a její součástí bylo 11 turnajů, na kterých jste si měli možnost zahrát jen za startovné 600 korun. Hrací fee bylo v tomto případě pro všechny předplatitele ZDARMA. Ti nejlepší se s námi poté setkali na finálovém turnaji v Berouně a měli možnost si zahrát o velmi zajímavé ceny: třeba o zájezd do Skotska a hru na jednom z nejstarších hřišť na světě Old Course v St. Andrews. Kdo nezaváhal, měl tedy možnost si zahrát turnajů dvanáct, a to v příjemné sportovní atmosféře, o zajímavé ceny a pouze za startovné.

Ihned na začátku roku jsme vám nabídli poukaz na preventivní prohlídku v PROTON THERAPY CENTRU v hodnotě 1000 korun. Můžete tak předejít problému, který může trápit každého golfistu v jakémkoliv věku.

Jako první jste také mohli využít zajímavou nabídku na nákup testovací série světové novinky v podobě nezničitelných míčků s nanotechnologií BRIDGESTONE GOLF B330, a to se 40% slevou. Pokud míčky zrovna neztrácíte, mohl vám pak tucet stačit na celý rok.

Přinesli jsme vám také dárky a slevy ke golfovým vozíkům JUCAD od společnosti Golf Gate. Transportní tašku, držák na skórkartu nebo deštník jako dárek, případně 10% slevu na ostatní produkty a originální doplňky.

Dárky a slevy jsme vám také nabídli od společnosti LA PRAGA. Šlo o ručně a na zakázku vyrobené luxusní kožené opasky. Dárky jste získali v podobě cen na turnajích a 15% slevu v případě, že jste se k získání výhody zaregistrovali.

Vůbec nejoblíbenější a nejvíce čerpanou výhodou a dárkem pak byl poukaz na bezplatný fitting nebo kontrolu, případně opravu vašich holí od společnosti GOLFSMITH v pražské Čechii.

 

PŘEDPLATNĚ OBJEDNÁVEJTE NA SEND.CZ ČI NA ESHOPU

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace