eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

GD OPEN TOUR

Zahrajte si s námi druhý ročník otevřených turnajů magazínu Golf Digest.

První z turnajů, které pro vás připravujeme jako poděkování za věrnost a všichni předplatitelé tak mají fee zdarma. Sportovní turnaj si zahrajete pouze za startovné. Vše ostatní od nás dostanete zdarma.

Připraveno pro vás bude jedno z nejkrásnějších českých hřišť, občerstvení do bagu, řada dalších překvapení a věcné cen pro vítěze jednotlivých kategorií.

Vítěze všech kategorií pak na závěr čeká i pozvánka na velké finále, které se odehraje 11. října 2017 na klubovém hřišti Beroun. Vítěz tak získá nejen pozvánku, ale také veškeré služby, hrací poplatek zcela zdarma a zahraje si soutěže proti profesionálním hráčům.

Rádi bychom se s vámi potkali nejen na stránkách našeho golfového magazínu, ale také osobně na golfu. Přijďte si s námi nejen zahrát, ale také diskutovat o golfu a obsahu, který pro vás každý měsíc pravidelně připravujeme. Rádi bychom vás poznali osobně a poznali vaše názory nebo připomínky k obsahu.

 

GOLFDIGEST OPEN TOUR 2015 

GOLFDIGEST OPEN TOUR 2016

GOLFDIGEST OPEN TOUR 2017

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace