Na D+D REAL Czech Masters 2019 znovu s Westwoodem. Které další hvězdy dorazí?

Na D+D REAL Czech Masters 2019 znovu s Westwoodem. Které další hvězdy dorazí?

Na D+D REAL Czech Masters 2019 dorazí jako největší hvězdy Lee Westwood, Padraig Harrington a Ernie Els. Kdo další je v jednání?


Na tiskové konferenci odhalil Petr Děděk, majitel porfolia společností DD Group a promotér turnaje, největší hvězdy D+D REAL Czech Masters 2019. Jako první oznámil jméno Thomase Bjorna, úspěšného kapitána evropského týmu z Ryder Cupu 2018.

Společnost mu bude dělat Padraig Harrington, vítěz tří major turnajů a kapitán evropskému týmu v Ryder Cupu pro rok 2020. Loni obsadil Harrington druhou pozici, porazit jej dokázal pouze Ital Andrea Pavan. Dorazí i Lee Westwood, který si Českou republiku velmi oblíbil. Startovat bude již počtvrté v řadě.

Největší hvězdou ale bude tentokrát někdo jiný, na Albatrossu bude od 15. do 18. srpna hrát Ernie Els! "Na účasti Ernieho Else jsme pracovali několik let. Posouvá hranice kvality našeho turnaje. Je to nejúspěšnější golfista, který kdy na Czech Masters startoval," uvedl Petr Dědek.

V jednání jsou i další známá jména. Vedení turnaje jedná s Alexem Čejkou, dorazit by mohli i Thorbjorn Olesen či Eddie Pepperell.