Koepka hlavním favoritem pro The Open Championship

PGA TOUR
Koepka hlavním favoritem pro The Open Championship

Závěrečný major sezóny The Open Championship, který v příštím měsíci přivítá hřiště Royal Portrush, má jasného favorita. Brooks Koepka sice třetí triumf na U.S. Open v řadě nepřidal, znovu ale patřil mezi nejlepší. 


V Royal Portrush se v červenci uskuteční The Open Championship a hlavního favorita příliš dlouho hledat nemusíme. Brooks Koepka má znovu neuvěřitelnou formu. Letos na majorech neskončil hůře než dělený druhý.

V minulém týdnu na Pebble Beach při U.S. Open bral samostatnou druhou příčku, nestačil pouze na skvělého a bezchybného Garyho Woodlanda. Na The Open by tak měl znovu patřit k těm nejlepším.

Moc dobře to ví i sázkové kanceláře, o první kurzovní odhad se postarala Westgate Las Vegas SuperBook. Koepka má na vítězství kurz 6:1, další hráče už máme v dvouciferných číslech.

Rory McIlroy má šanci 10:1, Dustin Johnson a Tiger Woods 12:1 a Justin Rose 16:1. Po zranění vracející se Justin Thomas je na čísle 30:1 a například takový Ian Poulter má podle této sázkové kanceláře šanci 80:1.

Dodejme, že loni na The Open triumfoval Francesco Molinari. Jeho kurz činí 20:1.