Taylor drží první příčku, Mickelson už je třetí

PGA TOUR
Taylor drží první příčku, Mickelson už je třetí

Kanaďan Nick Taylor zůstává v čele turnaje AT&T Pebble Beach Pro-Am, dotírají na něj ovšem Jason Day a především Phil Mickelson.


Nick Taylor poprvé v turnaji chyboval, znovu ale upisoval a se skóre -14 si udržel první místo. Dvě rány ztrácí Jason Day, jenž má po dvou kolech na svém kontě také jediné bogey.

Fantasticky hraje Phil Mickelson. Ačkoliv s kolem za 64 ran (-7) nebyl úplně spokojen, na Taylora ztrácí pouhé tři rány. Dvouciferný počet ran upsali i Chris Baker a Charl Schwartzel, o titul zcela jistě budou bojovat i Dustin Johnson (-9) a Patrick Cantlay (-8).

Nejlepšími Evropany jsou Alex Noren a Paul Casey s výsledkem -7, Nor Viktor Hovland na tuto dvojici ztrácí dva údery. Ten včera zahrál své první hole-in-one na PGA Tour, konkrétně na čtrnáctce.

Turnaj AT&T Pebble Beach Pro-Am stále pokračuje s plným obsazením, po necelých dvou kolech se ale rozhodl své účinkování v turnaji ukončit David Duval. Američan v prvním kole zahrál jediné birdie a ztratil celkem 12 ran.

Na úvodní devítce druhé rundy zahrál jediný par, ztratil dalších deset ran a ačkoliv na jedenáctce zaskóroval, po dalších třech chybách v řadě se raději rozhodl skončit.