Hrát nemůžeme, POMÁHAT ANO. Dobrou věc můžete podpořit i z domova

Hrát nemůžeme, POMÁHAT ANO. Dobrou věc můžete podpořit i z domova

JAK DLOUHO ještě nebudeme moct hrát nikdo neví, a nikdo vám na to nedá jasnou odpověď. Bude to do Velikonoc, konce dubna nebo se na hřiště vydáme až třeba v červnu. To je ta špatná zpráva. Ta dobrá je, že i přesto můžete pomoci jak celému golfovému průmyslu, tak těm, kteří vaši pomoc ocení, a potřebují. A nemusíte ani z domova vytáhnout paty, hole, míčky nebo bag. Stačí mít připojení k internetu.


Společnost TeeTime SE přišla s konceptem pomoci seniorům v okolí golfových hřišť po celé republice a spustila projekt Hrát budeme, teď pomáháme. Jednoduše řečeno se vzdala své provize z prodeje hracích fee, které ponechá hřištím a ti se zavázali tuto částku, resp. 100 korun z každého prodaného hracího fee věnovat seniorům v obcích blízkým spolupracujících golfových hřišť.

Za každé zakoupené fee tak lez pořídit 1 až 3 obědy nebo potravinové balíčky pro seniory nebo jiné osoby, které se ocitly v těžké situaci v důsledku celosvětové pandemie Covid-19. Konkrétní forma pomoci a konkrétní příjemci budou vybráni ve spolupráci s místním úřadem.

Do celého projektu se zatím zapojilo přes 20 partnerů a na jeho podporu společnost TeeTime Se sama uvolnila a poskytla částku 525 tisíc korun. Není tedy potřeba čekat, až se první hrací fee prodají. Pomoc je možné seniorům poskytnout okamžitě.

CO KDO ZA CO ZÍSKÁ?

Kromě dobrého pocitu, že jste pomohli v náročné době někomu, kdo vaši pomoc potřebuje, právo přednostní hry na hřištích, jež se projektu účastní. Dále možnost zakoupenou hru někomu darovat. A pro vaši zpětnou vazbu i základní informace o tom, kam, kdy a v jaké formě vaše osobní podpora doputovala.

Chcete-li se o projektu nebo celkové pomoci dozvědět víc, stačí jít do aplikace TeeTime nebo na webovou stránku www.teetime.cz/seniorsGolf a ihned se dozvíte, jaká hřiště se na projektu podílejí nebo kolik balíčků se již podařilo zajistit.

A poslední důležitá věc. Nemusíte si hned kupovat hru, koupit můžete jen balíček v hodnotě 100 korun a tím někomu pomoci. Zakoupíte-li si ale hrací fee, senior dostane podporu ihned, vy pak budete moci voucher uplatnit až do konce golfové sezony 2021.

Teď je patrně ten správný čas ukázat, že golfisté nemyslí jen na sebe nebo svůj sport, ale když je potřeba, dokážou pomoci i těm, kteří možná o golfu nikdy neslyšeli, ale naší pomoc zrovna teď potřebují.