Plasma Air – aktuální ochrana proti COVID-19

Plasma Air – aktuální ochrana proti COVID-19

Pokud vlastníte nebo spravujete komerční budovu, víte, že kvalita vnitřního ovzduší není jen zdravotním problémem, ale také otázkou energie. Nyní navíc aktuálně všichni bojujeme s ochranou proti COVID-19.


Náklady na ohřev nebo chlazení doplňkového vzduchu stále dramaticky rostou, ale nemůžete snížit kvalitu vzduchu, abyste ušetřili energii.

Plasma Air  je řešení, které se zabývá jak kvalitou ovzduší, tak náklady na energii -  jak může jedna technologie vyřešit obojí? Zní to jako geniální tah, a svým způsobem to tak je. Plazma Air užívá technologii, která útočí na pachy, plísně, VOC, viry, bakterie, alergeny, prach a syndrom nemocných budov. S touto technologií získáte také zaručenou úsporu energie  aniž byste se museli spoléhat na nebezpečné chemikálie nebo kovy nebo vytvářet toxické vedlejší produkty.

Patentovaná bipolární ionizace

Na základě technologie propagované samotným Albertem Einsteinem vyvinul Plasma Air  nejlepší systém čištění vnitřního vzduchu, který je dnes k dispozici.

Proces bipolární ionizace dodává ionizované kyslíkové molekuly do vzdušného prostoru,  ty neutralizují chemické sloučeniny a VOC, odstranují plísně, bakterie.

a vážou se ke znečišťujícím látkám ve vzduchu, jako je prach, pyl a kouř, což způsobí, že je díky větším rozměrům dokáží zachytit filtry. Více než 95% všech znečišťujících látek ve vzduchu je odstraněno ze vzduchu za pouhých 30 minut, od spuštění systému Plasma Air.

Kancelářské budovy, školy, hotely, šatny, nemocnice, nákupní střediska…

Víme, že různé budovy mají různé problémy. To je důvod, proč Plasma Air  nabízí řadu produktů schopných zvládnout cokoli od otevřené kancelářské oblasti přes sportovní arénu až po místnost s odpadky.

Náš konzultační přístup k prodeji, designu a servisu nám umožňuje přizpůsobit řešení vašim konkrétním potřebám Plasma Air řeší nejnáročnější problémy s kvalitou ovzduší a zároveň vám pomáhá šetřit vaše celkové náklady na energii - bez nebezpečných chemikálií nebo vedlejších produktů.

Pro konzultace , prodej, instalace, servis a spolupráci nás kontaktujte uvc@tezah.cz +420724263788. nebo link https://www.technickezarizenihal.cz/cistavzduchotechnika/