V Berouně se úvodní kolo nedohrálo, dobrý start pro Melichovou i Spilkovou

LETAS
V Berouně se úvodní kolo nedohrálo, dobrý start pro Melichovou i Spilkovou

V Berouně dnes odstartoval turnaj LET Tipsport Czech Ladies Open. Nejlépe začala Dánka Emily Pedersen, velmi dobře si ale vedly i Klára Spilková a Jana Melichová.


Emily Pedersen zahrála osm birdie, jeden eagle a pouze jednou chybovala. Se skóre -9 tak vede o dvě rány před triem De Roey - Frankish - Harm.

Na startu turnaje bylo 16 českých golfistek a jen dvě české hráčky se dokázaly v Berouně dostat pod par. Jana Melichová a největší hvězda turnaje Klára Spilková jsou dvě rány pod parem hřiště a momentálně dělí 24. pozici.

V paru hrají Sára Kousková, Patricia Macková, Tereza Melecká a Gabriela Roberta Vítů. Dalším hráčkám už úvodní kolo tolik nevyšlo. Pravděpodobně největším zklamáním je výkon Šideri Váňové, která poztrácela sedm ran.

Váňová nezvládla především jamky 11 až 13, na kterých připsala hned šest úderů. Na stejném skóre je i Kateřina Krásová, o ránu lépe hraje Tereza Chlostová, která ovšem první kolo nedohrála.

Celkem osm flightů nedošlo první kolo, které bylo po devatenácté hodině přerušeno. Hráčkám nicméně schází maximálně tři jamky, harmonogram turnaje tak ohrožen zcela jistě nebude. 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

@tclo2020 @callawaygolfeu @oaksprague

Příspěvek sdílený Katerina Krasova (@_katekrasova_),