Bláznivý závěr Woodse: Desítka po třech ranách do vody, poté smršť birdie

Tiger Woods
Bláznivý závěr Woodse: Desítka po třech ranách do vody, poté smršť birdie

Znovu to nevypadalo, že by měl Tiger Woods prožít nějaké zajímavější kolo. Vše ale ve finále Masters změnila dvanáctka, na které se obhájce triumfu protrápil k neuvěřitelnému výsledku. 


23 789 jamek. Tak dlouho hrál Tiger Woods, aniž by na PGA Tour zahrál desítku. Dnes se mu to při finále Masters povedlo na tříparové dvanáctce.

Woods trefil vodu hned třikrát a po dvou puttech bylo jasné, že se Woods dočká prvního dvouciferného výsledku na PGA Tour. 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Golf Digest (@golfdigest)

Chvíli mohlo někomu připadat, že Woods se po tomto trápení sbalí a dál hrát nebude. Vždyť včera měl problémy s koleny a únava na něm byla znát. V Augustě se ale jen tak nekončí.

Woods si místo toho závěr perfektně užil. Na posledních šesti jamkách rozjel smršť birdie. Zaskóroval hned pětkrát a nakonec se přeci jen dostal v turnaji do červených čísel.

Skončil na výsledku -1, což bude znamenat výsledek na hranici čtvrté a páté desítky.

S nesmírně zajímavou statistikou následně přišel známý americký statistik. Když Bubba Watson v roce 2012 vyhrál Masters, o rok později zahrál ve finále na dvanáctce rovněž desítku. A o rok později vyhrál. Návod pro Tigera?

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Golf Obsession (@golf.obsession)