GOLF DIGEST OPEN TOUR 2021

GOLF DIGEST OPEN TOUR 2021

Situaci ohledně omezení COVID - 19 sledujeme a budeme vás informovat!
Její vyvrcholení proběhne pro 20 nejlepších a pozvaných hráčů opět na začátku října na hřišti golfového klubu Beroun.  

Letošní rok bude zkrátka opět o golfu za rozumnou cenu pro všechny naše předplatitele, o golfu, kdy už nebudete muset čekat v klubovnách na vyhlášení a budete si tak svůj čas moci lépe naplánovat a opět  pro vás připravíme program na deset víkendů. 

A na co se tedy již teď můžete těšit?

POČET TURNAJŮ. Připravili jsme pro vás šest víkendů od dubna do září, kdy pro vás máme 12 turnajů za rozumnou cenu. Jako bonus pak již čtvrtý ročník našeho maratonu na 27 jamek na drsném hřišti Panorama v Kácově a tři devítky pro ty největší fajnšmekry Forest, River a Meadows v jednom dni.

KALEDNÁŘ TURNAJŮ tak, jak ho pro vás připravujeme, po dvojicích o víkendech a v průběhu celého roku 2021:

 

 Česká Lípa - 17.4 
Ústí nad Labem - 18.4

Kynžvart 15.5.
Sokolov 16.5

Dolní Dobrouč - červen 
druhé hřiště v jednání

27.jamek Panorama Kácov- bonusový turnaj - 22.6. (nelze uplatnit na voucher)


Telč 24.7 
Mnich 25.7

31.7. Šilheřovice
1.8. Ropice

Čertovo Břemeno 25.9
Slapy 26.9  

FINÁLE BEROUN 2021 říjen (FINÁLOVÝ TURNAJ PRO 20 NEJLEPŠÍCH HRÁČŮ)

 

ZA KOLIK SE BUDE HRÁT je jasné, na ceně se nic nemění a vše je podle stejných podmínek jako v loňském roce. Naši předplatitelé zaplatí jen startovné, a to ve výši symbolických 600 korun českých. Jedinou výjimkou bude bonusový turnaj na 27 jamek na hřišti Panorama Kácov, kde si bude možné na turnaj objednat buggy a cena startovného bude lehce vyšší. Za to ale máte možnost posbírat o třetinu více bodů, než na běžných turnajích. LETOS SI NOVĚ MŮŽETE ZAKOUPIT HRACÍ VOUCHERY NA 4 nebo 6 TURNAJŮ. Zajistit si tak místo sobě či kamarádům, s kterými si chcete zahrát. 

JAK SE BUDE HRÁT je také dopředu jasné. Na stableford, do průběžné tabulky a pro výpočet finalistů, tedy 20 nejlepších kvalifikantů do Berouna, bude bráno jen 8 nejlepších výsledků.

UŽ SE NEBUDE ČEKAT V KLUBOVNĚ. Vítěze vyhlásíme až v pondělí po turnaji a cenu zašleme prostřednictvím České pošty. O nic nepřijdete a těšit se můžete opět na hodnotné ceny v podobě golfového vybavení. Vždy pro tři nejlepší ve dvou vypsaných kategoriích.

KDY BUDOU TURNAJE VYPSANÉ? Na serveru ČGF vypisují turnaje kluby, předpokládáme, že registrovat se tedy budete moci vždy nejpozději měsíc před vypsaným termínem.

JAKÁ BUDE KAPACITA TURNAJŮ? Stejně jako v loňském roce. Nasmlouváno máme  80 hracích míst na každý turnaj. Věříme, že se tak dostane na každého zájemce.

DOVOLUJEME SI VĚŘIT, že vám naše turnaje opět přinesou lehce sportovní golf, zajímavou nabídku hřišť, trochu cestování, program na celý víkend a hlavně, našim předplatitelům i GOLF PO CELÝ ROK ZA ROZUMNOU CENU.