Dopřejte si zdravější prostředí a komfort s designovým senzorem pro kontrolu kvality vzduchu

Dopřejte si zdravější prostředí a komfort  s designovým senzorem pro kontrolu kvality vzduchu

Kvalitní vzduch je základním předpokladem pro zdravé tělo i ducha. A protože trávíme 90 % času uvnitř budov, ve kterých může být až pětkrát více znečištěný než vzduch venku, jeho kvalita by pro nás všechny měla být tou největší prioritou. Jak tedy jednoduše docílit co nejkvalitnějšího ovzduší?


S tím nám dokážou spolehlivě pomoci speciální senzory pro kontrolu kvality vzduchu. Ty nepřetržitě pracují s cílem zajistit co nejvyšší komfort díky včasné detekci a upozornění na změnu teploty nebo vlhkosti. Ty chytré mají ale pod palcem i zvýšenou hladinu prachu, oxidu uhličitého nebo těkavých látek, které jsou produkovány aktivitami i vybavením domácnosti.

Specialistou na čidla pro kontrolu kvality vzduchu je společnost Kaiterra, která přináší řešení nejen pro domácnost, ale také pro komerční budovy. Chytré senzory v podobě Laser Egg (pro domácnost) a Sensedge (pro komerční budovy) budou nepřetržitě sledovat ovzduší a hlásit vám každou změnu či hraniční hodnoty související s množstvím prachu, CO2 nebo těkavých látek dle vámi nastavených požadavků. S pomocí senzorů předcházíte vzniku a projevům nejrůznějších alergií, podporujete kvalitní spánek, zdravé plíce a celkovou psychickou pohodu vás, členů rodiny nebo kolegů v kanceláři, což přispívá k efektivnější práci i atmosféře.

Designový doplněk pro chytrou domácnost i kancelář

Čidla společnosti Kaiterra jsou navržena tak, aby byla pro všechny uživatele intuitivní
a jednoduše ovladatelná a zároveň potěšila majitele svým jednoduchým, praktickým
a modulárním designem, který se perfektně hodí do každé domácnosti i kanceláře.

Laser Egg pro domácnost je kompatibilní se všemi inteligentními zařízeními (Apple HomeKit, IFTTT) a lze jej ovládat prostřednictvím aplikace. Čidla jsou poháněna vysoce přesnými optickými senzory, která počítají jednotlivé částice ve vzduchu, a opatřena inovativní cloudovou kalibrací Kaiterra.

Sensedge pro komerční budovy lze zase snadno nainstalovat a připojit k řídicímu systému budovy pomocí otevřeného API, BACnet, Modbus nebo jiné podporované integrace. Hlavní výhodou těchto čidel je navíc fakt, že nemusejí být každé dva roky nákladně kalibrovány, jelikož sestávají z vyměnitelných modulů, které si během pár minut zvládne vyměnit každý.

Hlavní benefity senzorů kvality vzduchu Kaiterra

  • Bez nutnosti nákladné kalibrace
  • Atestace pro úsporné budovy
  • Kompatibilita se všemi inteligentními zařízeními jako je Apple HomeKit nebo IFTTT
  • Intuitivní ovládání skrze multijazyčnou aplikaci
  • Historické přehledy a upozornění na změny v monitorovaném ovzduší
  • Výjimečný modulární design
  • Výdrž baterie 8h
  • Minimální údržba, vysoká kvalita