TIGA – program pro cílevědomé golfisty

TIGA – program pro cílevědomé golfisty

TIGA golfový program nabízí hráčům komplexnost, péči a stabilní zázemí pro jejich trénování, růst a rozvoj osobnosti. Jedná se o týmy hráčů od 17 let věku, které se pod profesionálním vedením pravidelně setkávají, trénují spolu, konzultují a podporují se. Zmíněná komplexnost je nosnou myšlenkou TIGA programu.


TIGA vznikla, aby hráčům dopřála nejen špičkové podmínky pro trénování, ale také podporu a vedení v mentální přípravě. Profesionální koučování hráčů, pravidelná sezení a komunikace jsou pro TIGU nepostradatelné a hráčům přispívají ke kvalitní přípravě. V programu je zařazena spolupráce s prestižní LeadBetter Golf Academy v USA. Hráči jsou pravidelně koučování jedním z koučů této akademie.

Team International Golf Academy (TIGA), který spojil zakladatele programu Martina Beštu a Davida Cartera, je vyústěním dlouholetých zkušeností, pozorováním českých i zahraničních přístupů v golfu a nalezením balancu mezi fyzickou a mentální přípravou hráče a růstem osobnosti.

TIGA nabízí nadstandardní péči a vedení pokročilým golfistům, kteří jsou připraveni na komplexní přípravu v podobě osobní komunikace, pravidelných tréninků, koučování a mentoringu. Příjemnou součástí je pro hráče příprava a podpora na lokálních a mezinárodních turnajích, pravidelné reporty a především také pravidelné týmové výjezdy do zahraničí.

Od samého počátku vzniku TIGY byl kladen důraz na osobní přístup a komunikaci mezi vedením týmu s hráči a hráči mezi sebou. Do skupiny jsou zařazováni golfisté, kteří mají zájem být součástí programu, který nese tradiční, pevné a kvalitní základy a zároveň nabízí prověřené moderní a inovativní přístupy v trénování golfu a příjemné, bezpečné místo. Program je otevřený golfistům, kteří souzní v klíčových hodnotách, vizích a praktických plnění TIGA programu.

TIGA program je určen hráčům od 17 let. Pro mladší hráče je určen program TIGA Junior, který se stará o hráče od 12 do 16 let. Tito hráči následně přecházejí dle zájmu do TIGA programu.