Sokolov a Kynžvart přijďte si zahrát GolfDigest Open Tour

Sokolov a Kynžvart přijďte si zahrát GolfDigest Open Tour

Přijďte si zahrát na Sokolov a Kynžvart, předplatitelé GolfDigestu pouze za 600 korun


Zaregistrujte se přes ČGF - Kynžvart  10.7.2021

Zaregistrujte se přes ČGF - Sokolov 11.7.2021

 

Speciální nabídka pro hráče GolfDigest 10. - 11.7 ubytování HOTEL METTERNICH dvoulůžkový pokoj se snídaní za 1400kč rezervace na metternich@metternich.cz nebo na tel. Adéla Štastná 736 640 449 Heslo: GOLFDIGEST

 

ZA KOLIK SE BUDE HRÁT je jasné, na ceně se nic nemění a vše je podle stejných podmínek jako v loňském roce. Naši předplatitelé zaplatí jen startovné, a to ve výši symbolických 600 korun českých.

JAK SE BUDE HRÁT je také dopředu jasné. Na stableford, do průběžné tabulky a pro výpočet finalistů, tedy 20 nejlepších kvalifikantů do Berouna, bude bráno jen 8 nejlepších výsledků.

UŽ SE NEBUDE ČEKAT V KLUBOVNĚ. Vítěze vyhlásíme až v pondělí po turnaji a cenu zašleme prostřednictvím České pošty. O nic nepřijdete a těšit se můžete opět na hodnotné ceny v podobě golfového vybavení. Vždy pro tři nejlepší ve dvou vypsaných kategoriích.

JAKÁ BUDE KAPACITA TURNAJŮ? Stejně jako v loňském roce. Nasmlouváno máme  80 hracích míst na každý turnaj. Věříme, že se tak dostane na každého zájemce.

DOVOLUJEME SI VĚŘIT, že vám naše turnaje opět přinesou lehce sportovní golf, zajímavou nabídku hřišť, trochu cestování, program na celý víkend a hlavně, našim předplatitelům i GOLF PO CELÝ ROK ZA ROZUMNOU CENU.

 

Tešíme se na Vás