Společnost TMR zahájila spolupráci s Golf & Spa Resortem Kunětická Hora

Společnost TMR zahájila spolupráci s Golf & Spa Resortem Kunětická Hora

Společnost TMR, která je známá Především jako top subjekt cestovního ruchu ve střední Evropě a provozovatel horských středisek a zábavních parků ve 4 zemích Evropy, posiluje svou pozici i v golfovém segmentu, který je součástí TMR již 3 roky. V návaznosti na úspěšný provoz golfových areálů Golf Resort Ostravice a Golf Resort Kaskáda a spolupráci s partnerskými resorty - Golf Resort Olomouc a Golf Resort Skalica - se společnost TMR rozhodla zpřístupnit golf svým klientům také ve východních Čechách a vstoupila do spolupráce s Golf & Spa Resortem Kunětická hora.


"Z naší strany jde o obchodní spolupráci, která se nám osvědčila už v případě hřiště v Olomouci a ve Skalici. Do budoucna má velký potenciál na úspěšné fungování. Právě proto jsme se rozhodli v podobném duchu navázat spolupráci i ve blíže k Praze, díky čemuž se Golf & Spa Resort Kunětická Hora stal našim partnerským resortem. V praxi to bude znamenat, že na tomto golfovém hřišti budou moci členové našich klubů využívat plnohodnotně všechny obvyklé produkty a budou si moci také dokoupit členství ještě v aktuální sezóně. V podstatě ihned mohou začít držitelé Golf Sezónek, členství v Central golf clubu, nebo držitelé doplatku TMR Fee využívat své benefity. Společnost TMR chce zároveň využít stále větší popularitu golfu a potenciál golfových resortů zpřístupnit pro členy klientského programu GOPASS. Ti tak budou moci využívat nejen hru na dalším hřišti, pravidelně hostícím evropské golfové soutěže, ale také využít zdejší hotel, kongresové prostory, nebo legendární wellness. "informoval ředitel golfového segmentu v TMR Jan Kastner.

Golf & Resort Kunětická Hora - multifunkční sportovní areál

            Nabídka služeb a sportovních aktivit resortu Golf & Spa Kunětická Hora, které areál poskytuje, je dostatečně široká pro všechny věkové kategorie rekreačních i výkonnostních sportovců.

            Nachází se u obce Dříteč, mezi krajskými městy Pardubice a Hradec Králové, v rekreační a klidové zóně pod Kunětickou Horou. Přestože je areál snadno dostupný z obou krajských měst, je umístěn mimo frekventované komunikace a je pro všechny návštěvníky skutečnou oázou klidu.
            Mistrovské golfové hřiště splňuje všechny požadavky a standardy moderního golfového areálu evropské i světové třídy a pravidlně hostí evropskou Challenge Tour, stejně jako brněnská Kaskáda. Součástí golfového areálu jsou 3 jezera, přes která vede 6 jamek. V zázemí golfového klubu nechybí šatny a caddy room.
            V areálu najdete také tréninkové centrum (driving range s 80 odpališti, chipping green, putting green, cvičné bunkery,  Indoor golf centrum (4 golfové simulátory Full swing se zázemím) a golf shop a prodejnu sportovních potřeb.

            Pro negolfisty resort nabízí vlastní cyklostezky, půjčovnu sportovních potřeb, restauraci a pizerii s venkovní terasou, meeting room s kanceláří, restauraci, rehabilitační tělocvičnu s pravidelným programem, ubytování hotelového typu, hlídané parkoviště a rozsáhle veřejné i soukromé spa.