GolfDigest Open Tour 2022

GolfDigest Open Tour 2022

           Termín turnajů pro GolfDigest Open Tour 2022


 

 

23.dubna - Beřovice - odehráno

24. dubna - Slapy - odehráno

 

14.května - Čertovo Břemeno - odehráno

15.května - Telč - odehráno

 

4.června - Mnich - odehráno

5.června - Mnich - odehráno

 

28.června - 27 jamek Kácov - odehráno

 

13.srpna - Ústí nad Labem - registrace ZDE

14. srpna - Ústí nad Labem - registrace ZDE

 

17.září - Dolní Dobrouč - registrace ZDE

18.září - Dolní Dobrouč - registrace ZDE

 

5.října - finále Beroun 

 

 

 

Její vyvrcholení proběhne pro 15 nejlepších a pozvaných hráčů opět na začátku října na hřišti golfového klubu Beroun.  

A na co se tedy již teď můžete těšit?

POČET TURNAJŮ. Připravili jsme pro vás pět víkendů od dubna do září, kdy pro vás máme 12 turnajů za rozumnou cenu. Jako bonus pak již pátý ročník našeho maratonu na 27 jamek na drsném hřišti Panorama v Kácově a tři devítky pro ty největší fajnšmekry Forest, River a Meadows v jednom dni. 

ZA KOLIK SE BUDE HRÁT je jasné, na ceně se nic nemění a vše je podle stejných podmínek jako v loňském roce. Naši předplatitelé zaplatí jen startovné, a to ve výši symbolických 600 korun českých. Jedinou výjimkou bude bonusový turnaj na 27 jamek na hřišti Panorama Kácov, kde si bude možné na turnaj objednat buggy a cena startovného bude lehce vyšší. Za to ale máte možnost posbírat o třetinu více bodů, než na běžných turnajích. LETOS SI MŮŽETE ZAKOUPIT HRACÍ VOUCHERY NA 2 nebo 4 TURNAJŮ. Zajistit si tak místo sobě či kamarádům, s kterými si chcete zahrát. 

JAK SE BUDE HRÁT je také dopředu jasné. Na stableford, do průběžné tabulky a pro výpočet finalistů, tedy 15 nejlepších kvalifikantů do Berouna, bude bráno jen 8 nejlepších výsledků.

UŽ SE NEBUDE ČEKAT V KLUBOVNĚ. Vítěze vyhlásíme až v pondělí po turnaji a cenu zašleme prostřednictvím České pošty. O nic nepřijdete a těšit se můžete opět na hodnotné ceny v podobě golfového vybavení. Vždy pro tři nejlepší ve dvou vypsaných kategoriích.

KDY BUDOU TURNAJE VYPSANÉ? Na serveru ČGF vypisují turnaje kluby, předpokládáme, že registrovat se tedy budete moci vždy nejpozději měsíc před vypsaným termínem.

JAKÁ BUDE KAPACITA TURNAJŮ? Stejně jako v loňském roce. Nasmlouváno máme 80 hracích míst na každý turnaj. Věříme, že se tak dostane na každého zájemce.

DOVOLUJEME SI VĚŘIT, že vám naše turnaje opět přinesou lehce sportovní golf, zajímavou nabídku hřišť, trochu cestování, program na celý víkend a hlavně, našim předplatitelům i GOLF PO CELÝ ROK ZA ROZUMNOU CENU.