Další hvězdou na Albatrossu bude Cabrera-Bello

DP World Tour
Další hvězdou na Albatrossu bude Cabrera-Bello

Za devět dní odstartuje Czech Masters 2022 a kromě Iana Poultera, Roryho Sabbatiniho a Thomase Pieterse si na Albatrossu zahraje také Španěl Rafa Cabrera-Bello. 


Osmý ročník D+D REAL Czech Masters hlásí již čtvrtou velkou hvězdu. Tou největší je zcela jistě Ian Poulter, pozornost ale bude přitahovat také slovenský golfista Rory Sabbatini a Thomas Pieters, který se pokusí o třetí vítězství na tomto turnaji.

Nyní organizátoři turnaje oznámili další velké jméno, které na Albatrossu chybět nebude. Vůbec poprvé si ve Vysokém Újezdě zahraje španělský golfista a majitel čtyř titulů z okruhu DP World Tour Rafa Cabrera-Bello.

Osmatřicetiletý hráč se dlouho soustředil na PGA Tour, úspěchů se ale nedočkal. Letos na PGA Tour uhrál nejlépe dělené 36. místo z Genesis Scottish Open, sezónu na americké půdě zakončil dělenou 78. pozicí na Wyndham Championship.

Nyní už se ale Cabrera-Bello přesouvá na DP World Tour, kde může uvažovat o lepším výsledku. Aktuálně mu patří 29. příčka a je tak ve hře o nejvyšší pozice v celkovém pořadí roku 2022.

Nejlepší výsledek si Španěl připsal na začátku roku, když na turnaji Abu Dhabi HSBC Championship obsadil dělené druhé místo a přišel si na více než 600 tisíc eur. 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený D+D REAL CZECH MASTERS (@czechmastersofficial)