Mickelson se vzdal obžaloby proti PGA Tour

LIV GOLF
Mickelson se vzdal obžaloby proti PGA Tour

Phil Mickelson, Talor Gooch, Hudson Swafford a Ian Poulter odstoupili od žaloby, kterou jedenáct hráčů v srpnu podalo na PGA Tour. Tím se ale zjevně na věci nic nemění. 


V první fázi od žaloby na PGA Tour odstoupili Jason Kokrak, Pat Perez, Carlos Ortiz a Abraham Ancer, nyní tak učinili také Phil Mickelson, Talor Gooch, Hudson Swafford a Ian Poulter. To znamená jediné - PGA Tour nadále žalují už jen tři hráči.

Konkrétně se jedná o Matta Jonese, Brysona DeChambeaua a Petera Uihleina. I u těchto hráčů je ale možné, že od žaloby upustí. Na věci se ale zjevně nic nezmění. Do sporu totiž vstoupila LIV Golf jako celá organizace a proto už není nutné, aby v žalobě byli zahrnuti i hráči.

"Když je do toho zapojena LIV, není nutné, abych se toho účastnil," nechal se už před dvěma týdny na turnaji v Chicagu slyšet Phil Mickelson. V úterý vydal prohlášení vcelku podobné tomu z před dvou týdnů.

"Soustředím se na posun vpřed a jsem nesmírně šťastný, že jsem součástí LIV. A také jsem vděčný za čas strávený na Tour. A jsem potěšen, že hráči na Tour jsou konečně slyšet a jsou respektováni, oceňování a také, že těží z nových změn," podotkl Mickelson a dodal: "S účastí LIV na soudním sporu budou práva hráčů chráněna a já už nemám pocit, že je nutné, abych byl součástí tohoto řízení".