Turnaj sedmičkou železem je po roce zpět! Troufnete si obejít Zbraslav jednou holí?

Turnaj sedmičkou železem je po roce zpět! Troufnete si obejít Zbraslav jednou holí?

Rok se s rokem sešel a před námi je jedna z tradičních podzimních výzev – 7 iron championship! Jedná se o 5. ročník, čili turnaj už je mezi hráči více méně zaběhlý. Každý rok se snažíme najít ideální termín, aby turnaj nekolidoval s nějakou akcí ČGF nebo PGA, zároveň to nechceme úplně odkládat kvůli počasí – i tak ty minulé ročníky byly spíše pro golfové srdcaře“, říká jeden z organizátorů akce Josef Karas. 


Letos se turnaj inspirovaný slavnou scénou z filmu Zelený svět (Tin Cup) uskuteční v sobotu 22. října. A co že Vás v resortu Prague City Golf přesně čeká? „I v letošním roce jsme vsadili na osvědčený formát hry – jednotlivci (brutto) a dvojice (součet stableford netto). Samozřejmostí jsou vložené soutěže jako longest drive nebo nearest to the pin. V turnaji je povoleno hrát pouze železem č. 7, avšak na greenu můžete bez obav využít služeb svého putteru“.

Novinkou pro letošní ročník je cannon start v 10 hodin. Po hře čeká na hráče bohatý raut z dílny PCG Restaurant by Gourmet Pauza, která na Zbraslavi působí od letošní sezóny.

Turnaj je otevřený pro amatéry i profesionály – odpaliště žlutá (muži) a červená (ženy). Vítězové se mohou těšit kromě speciální designové trofeje z dílny AWAC CNC také na věcné ceny a vouchery od partnerů turnaje a resortu Prague City Golf.

Jsem strašně rád za to, jakou se nám během těch let povedlo vybudovat komunitu hráčů, kteří se turnaje pravidelně účastní – jezdí za námi z celé republiky, někteří nám píší už v létě, jestli už máme termín, aby si vyznačili v kalendáři, to je prostě paráda. Doufám, že i letos bude hojná účast“, uzavírá Karas

Na turnaj se můžete přihlásit přes server ČGF nebo na recepci klubu.