Zuska zopakoval vynikající výkon a víkend jej v Portoriku nemine

PGA TOUR
Zuska zopakoval vynikající výkon a víkend jej v Portoriku nemine

Jiří Zuska po čtvrteční fantastické rundě za -2 svůj výkon zopakoval i v pátek a na Puerto Rico Open bez potíží prošel cutem. O víkendu může klidně zabojovat i o TOP 10.


Jiří Zuska na Puerto Rico opět zářil, upsal znovu dva údery, celkem je na skóre -4 a to aktuálně stačí na dělené 34. místo. Od vedoucího Carsona Younga je vzdálen deset úderů, na TOP 10 ale Zuska ztrácí jen čtyři rány.

Zuskovi se tentokrát parádně povedla úvodní devítka. Po pěti parech v řadě zaskóroval na patnáctce i šestnáctce, ránu následně ztratil, ale ihned si ji vzal zpět na pětiparové osmnáctce.

Dobře odstartoval Zuska i druhou devítku a po birdie na dvojce se dostal na skóre -5. Jenže zatímco ve čtvrtek ztratil na čtyřce jednu ránu, včera zahrál double-bogey a propadl se tak o dva údery. Na tříparové šestce nicméně čtyřiadvacetiletý amatér opět zaskóroval a s výsledkem -4 se může hned při prvním startu na PGA Tour těšit na víkend!

Zuska ve druhé rundě zářil především na greenech. Na celé kolo potřeboval jen 26 puttů a v tomto ohledu byl v pátek druhý nejlepší. Fairwaye sice opět příliš netrefoval (šest ze čtrnácti), jeho nejdelší drive ovšem měřil 351 yardů, což byl také druhý nejlepší výkon dne.