RUMFEST

RUMFEST

RUMFEST je každoročně organizovaná zábavně vzdělávací oslava pravého třtinového rumu. Návštěvníci se mohou těšit na stovky skvělých rumů z celého světa, pro opravdové nadšence jsou připraveny vzdělávací semináře a workshopy. 


Dvanáctý ročník oslavy pravého třtinového rumu.

Rumfest je zábavně vzdělávací oslava pravého třtinového rumu. Již 12. ročník proběhne v Praze ve Žlutých lázních. Návštěvníci se mohou těšit tradičně na několik stovek skvělých rumů z celého světa, ochutnáte nové i tradiční rumové koktejly, pro nadšence budou i letos připraveny v rámci základní vstupenky vzdělávací semináře s předními odborníky od nás i ze zahraničí na různá témata ze světa rumu. Nebude chybět food court s karibskou a exotickou kuchyní i latinská hudba.

Program doplní řízené degustace, které budou probíhat v přilehlém klubu a kde bude možné ochutnat ty největší rumové speciality. Vstupenka na tyto degustace bude obsahovat i vstup na samotný Rumfest. (V prodeji od 22. dubna 2024, 20:00).

Odborným garantem Rumfestu je Barlife, exkluzivní specializovaný magazín zaměřený na moderní gastronomii. Tento respektovaný a nestranný titul je pro čtenáře zdrojem vzdělání, inspirace a zábavy již od roku 2004. Program bude průběžně aktualizován na webu Rumfest a na Facebooku.

Vstup pouze pro osoby starší 18 let, mladší pouze v doprovodu.

So 1. 6. 2024 12:00

 

sleva 15% na zakladni vstupne s kodem: RUM24GOLF - ZDE