GOLFDIGEST OPEN tour - Kácov 27 jamek

GOLFDIGEST OPEN tour - Kácov 27 jamek

Přijďte si zahrát na Kácov 27 jamek v úterý 25/6, předplatitelé časopisu GolfDigest hrají pouze za 1500 korun


Přihlásit se můžete ZDE

 

POČET TURNAJŮ. Připravili jsme pro vás čtyři víkendy od května do září, kdy pro vás máme 7 turnajů za rozumnou cenu.

ZA KOLIK SE BUDE HRÁT je jasné, na ceně se nic nemění a vše je podle stejných podmínek jako v loňském roce. Naši předplatitelé zaplatí jen startovné, a to ve výši symbolických 600 korun českých. Jedinou výjimkou bude bonusový turnaj na 27 jamek na hřišti Panorama Kácov, kde si bude možné na turnaj objednat buggy a cena startovného bude lehce vyšší. 

NEBUDE SE ČEKAT V KLUBOVNĚ. Vítěze vyhlásíme až v pondělí po turnaji a cenu zašleme prostřednictvím České pošty. O nic nepřijdete a těšit se můžete opět na hodnotné ceny v podobě golfového vybavení. Vždy pro tři nejlepší ve dvou vypsaných kategoriích.

KDY BUDOU TURNAJE VYPSANÉ? Na serveru ČGF vypisují turnaje kluby, předpokládáme, že registrovat se tedy budete moci vždy nejpozději měsíc před vypsaným termínem.

JAKÁ BUDE KAPACITA TURNAJŮ? Stejně jako v loňském roce. Nasmlouváno máme 80 hracích míst na každý turnaj. Věříme, že se tak dostane na každého zájemce.

DOVOLUJEME SI VĚŘIT, že vám naše turnaje opět přinesou lehce sportovní golf, zajímavou nabídku hřišť, trochu cestování, program na celý víkend a hlavně, našim předplatitelům i GOLF PO CELÝ ROK ZA ROZUMNOU CENU.

 

 JAK SE BUDE HRÁT pro letošní sezonu se systém získávání bodů mění. Už nebudeme hrát na stebleford do společné tabulky ale budou se zíkávat body za umístění do společné tabulky.

Budeme hrát ve 3 kategoriích 0 - 15, 15,1 - 24, 24,1 - 54. Za každé umístění v jednotlivé kategorii bude následující počet bodů:

 

1.místo - 20 bodů

2.místo - 15 bodů 

3.místo - 10 bodů

4. - 10.místo - 5 bodů

11. - 20.místo - 3 body

21. - 100.místo - 1 bod

 

Pro 20 nejlepších, kteří získají nejvíc bodů ve společné tabulce bude připravena pozvánka na finále které se konná 8.října na Panorama Golf Resort - Kácov