DORAL: Piercy s Fraserem přehráli v úvodní den favority

Velmi očekávaný podnik WGC-Cadillac Championship má za sebou první kolo, ve kterém se s podmínkami hřiště Blue Monster nejlépe vypořádali Američan Scott Piercy a Australan Marcus Fraser. Oba zahráli šest ran pod par a společně se dělí o čelo průběžného pořadí. Překvapivě

Marcus Fraser - Maybank Malaysia Championship 2016Velmi očekávaný podnik WGC-Cadillac Championship má za sebou první kolo, ve kterém se s podmínkami hřiště Blue Monster nejlépe vypořádali Američan Scott Piercy a Australan Marcus Fraser. Oba zahráli šest ran pod par a společně se dělí o čelo průběžného pořadí. Překvapivě tak za sebou nechali všechny hvězdy. Pouze o jednu ránu pozadu je 21. hráč světového žebříčku Phil Mickelson, který si v letošním roce nevede vůbec špatně. Už dvakrát se letos umístil na stupních vítězů, čímž vyrovnal svoji bilanci z předchozího roku. Čtvrtou pozici dělí symbolicky se skóre -4 čtyři hráči, mezi nimiž nechybí ani Danny Willett a Adam Scott. Druhý jmenovaný vyhrál minulý týden na The Honda Classic, a vyhoupl se tak mezi elitní světovou desítku. Nejlepší hráč současnosti Jordan Spieth si také nevedl špatně, zahrál -3, což ho řadí na dělenou osmou příčku po bok Jimmyho Walkera a Bubby Watsona. První kolo naopak zklamali Justin Rose, který zahrál tři rány nad par a dělí 48. místo, a Patrick Reed, jenž byl ještě o dva údery horší. Jeho výkon tak zatím stačí pouze na dělenou 62. pozici. Výsledky prvního kola najdete ZDE.

Zdroj: GolfDigest.cz