DILLÍ: Třetí kolo vyšlo Indům, do čela se dostal Chawrasia

Třetí hrací den na turnaji Hero Indian Open náramně vyšel domácím golfistům, kteří momentálně okupují přední příčky průběžného pořadí. S.S.P. Chawrasia hraje parádně celý turnaj, první dva dny nasázel dvakrát -5, ve třetím kole to byly pro změnu čtyři rány pod pa

S.S.P. Chawrasia - Hero Indian Open 2016Třetí hrací den na turnaji Hero Indian Open náramně vyšel domácím golfistům, kteří momentálně okupují přední příčky průběžného pořadí. S.S.P. Chawrasia hraje parádně celý turnaj, první dva dny nasázel dvakrát -5, ve třetím kole to byly pro změnu čtyři rány pod par. S celkovým skóre -14 se tak ujal vedení s náskokem dvou ran na druhého Australana Terryho Pilkadarise. "Párkrát už jsem tady na hřišti Delhi GC hrál, takže vím moc dobře, jak správně tu hrát," vysvětloval Chawrasia příčiny svého dosavadního úspěchu. "Je to pro mě důležitý turnaj, který chci už konečně vyhrát. Čtyřikrát jsem zde skončil druhý," připomněl sedmatřicetiletý Ind svá předchozí vystoupení. Na dělené třetí pozici jsou rovněž domácí golfisté. S deseti ranami pod par dělí bronzovou příčku Rashid Khan a obhájce Anirban Lahiri. Za očekáváním naopak stále zůstává Marcus Fraser, který se skóre -1 dělí 45. pozici. Poslední den bude ještě hodně zajímavý. Rozhodne se, jestli titul zůstane i druhý rok v rukou domácího hráče. Zatím k tomu mají právě Indové nejblíže. Pořadí po třetím kole turnaje Hero Indian Open najdete ZDE.

Zdroj: EuropeanTour.com