FORT WORTH: Druhé kolo se nedohrálo, ale Spieth stoupal pořadím

Do druhého kola turnaje DEAN & DELUCA Invitational promluvil déšť, a tak jsme toho bohužel tolik neviděli. Co ale k vidění bylo, tak to byl výkon Jordana Spiethe. Ten už první den zahrál tři rány pod par, což ve druhém kole ještě zlepšil. Šest birdie a dvě bogey ho s pr?

SHEBOYGAN, WI - AUGUST 13: Jordan Spieth of the United States in action during the first round of the 2015 PGA Championship at Whistling Straits on August 13, 2015 in Sheboygan, Wisconsin. Kevin C. Cox, Image: 255511895, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, AFP Do druhého kola turnaje DEAN & DELUCA Invitational promluvil déšť, a tak jsme toho bohužel tolik neviděli. Co ale k vidění bylo, tak to byl výkon Jordana Spiethe. Ten už první den zahrál tři rány pod par, což ve druhém kole ještě zlepšil. Šest birdie a dvě bogey ho s průběžným skóre -7 posunuly na dělené třetí místo po bok Patricka Reeda. Světová dvojka tak ztrácí už jen dvě rány na prvního Bryce Moldera. "Zahráli jsme skvělou zadní devítku. Dnešní čtyři rány pod par byly úžasné. Od minulého týdne jsem udělal velký pokrok," hlásil šťastný Američan. Kromě dvou ran na Moldera ztrácí Spieth i jednu ránu na druhého Webba Simpsona. Z favoritů už má po turnaji Jihoafričan Louis Oosthuizen, který zahrál v prvním kole +3 a druhý den +1. Druhé kolo se bude dohrávat dnes ráno tamního času a hned na to golfisté rozehrají třetí rundu. Průběžné pořadí po nedohraném druhém kole naleznete ZDE.

Zdroj: PGATour.com