MADE IN DENMARK: Cafourek byl v Dánsku nejlepším Čechem

Jan Cafourek byl jediným z českých golfistů, který dokázal projít na turnaji Made in Denmark Challenge v dánském Aalborgu cutem. Nakonec jeho výkon s pěti ranami nad par stačil na dělenou 62. příčku. Cafourek může být jednoznačně spokojený se svými výkony na tomto podniku Eur

Jan CafourekJan Cafourek byl jediným z českých golfistů, který dokázal projít na turnaji Made in Denmark Challenge v dánském Aalborgu cutem. Nakonec jeho výkon s pěti ranami nad par stačil na dělenou 62. příčku. Cafourek může být jednoznačně spokojený se svými výkony na tomto podniku European Challenge Tour. Nevyšlo mu vlastně jen závěrečné kolo. Hned na první jamce zapsal bogey a ještě na první devítce přidal další. Povedlo se mu trefit ale i jedno birdie. Druhá devítka nicméně byla tou úplně nejhorší z celého turnaje. Cafourek na ní trefil sice jedno birdie, ale dvě double bogey znamenaly čtyři rány nad par a pád na dělené 62. místo. Z prvenství se nakonec radoval Němec Bernd Ritthammer, jenž s -12 zvítězil o jednu ránu před Nizozemcem Jurrianem van der Vaartem. Konečné pořadí turnaje najdete ZDE.

Zdroj: EuropeanTour.com