Češi na OWGR: Prapor dřží Matuš

Stanislava Matuše najdeme i nadále v deváté stovky světového žebříčku. Naposledy se člen Prague Golf Teamu představil v německé Bochumi, kde na turnaji ze série Pro Golf Tour skončil se solidním skóre -5 na 32. místě a udržel sedmou příčku v žebříčku Order of Merit (pát?

Stanislava Matuše najdeme i nadále v deváté stovky světového žebříčku. Naposledy se člen Prague Golf Teamu představil v německé Bochumi, kde na turnaji ze série Pro Golf Tour skončil se solidním skóre -5 na 32. místě a udržel sedmou příčku v žebříčku Order of Merit (pátá zaručuje kartu pro Challenge Tour). V OWGR si oproti minulému týdnu mírně pohoršil, stejně jako Filip Mrůzek, který nedávno spojil síly s Relmostem a o víkendu počtvrté ovládl české mistrovství profesionálů v "jamkovce".  Mimochodem, loni porazil ve finále právě Matuše, tentokrát si Mrůzek poradil s Alešem Kořínkem a to již po třiceti z plánovaných šestatřiceti jamek. matus