KLM OPEN: Obhajuje Pieters, ambice má i domácí Luiten

KLM OPEN: Obhajuje Pieters, ambice má i domácí Luiten

Thomas Pieters - Made In Denmark 2016European Tour se letos poprvé a naposledy stěhuje do Nizozemska, kde se ve Spijku uskuteční turnaj KLM Open. Fanoušci se mají opravdu na co těšit, jelikož startovní pole nabízí velice zajímavá jména. V Nizozemsku nebude chybět vítěz z Omega European Masters z minulého týdne Švéd Alex Noren, jenž si připsal své letošní druhé vítězství. Účast si nenechají ujít ani dva členové evropského rydercupového týmu Angličan Chris Wood, a především pak obhájce triumfu Belgičan Thomas Pieters. Ten skončil na posledních třech akcích, na kterých se objevil, do čtvrtého místa. Velké šance se mu proto dávají i tentokrát.

Domácí příznivce pak bezesporu potěší účast Joost Luitena, který je nejlepším nizozemským golfistou. V roce 2013 tu navíc dokázal triumfovat, a tak všichni budou věřit, že se mu podobný kousek povede i letos.

Celková dotace činí 1,8 milionů eur a celý turnaj odvysílá stanice Golf Channel.

Zdroj: EuropeanTour.com

Autor článku: Jan Čermák

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace