SAN ROQUE: Hlavními aspiranty na titul jsou domácí Španělé

SAN ROQUE: Hlavními aspiranty na titul jsou domácí Španělé

Rafa Cabrera-Bello - Omega Dubai Desert Classic 2016Po téměř měsíční pauze je tu znovu čistokrevný podnik okruhu European Tour Real Club Valderrama Open de España, který je pořádán nadací Sergia Garcii. Celá akce vypukne zítra a hlavní hvězdou je právě 16. hráč světa Sergio Garcia. Šestatřicetiletý Španěl vyhrál tento turnaj jednou, a to před šestnácti lety. Tehdy se tento podnik jmenoval ještě Canarias Open de España. K favoritům jistě patří i jeho krajan Rafa Cabrera-Bello, který má zatím fantastickou sezonu. Od začátku roku poskočil ze 114. na 29. pozici světového žebříčku. Z osmi letošních účastí totiž sedmkrát neskončil hůře než sedmnáctý. Teď má příležitost poprvé triumfovat. Dalšími konkurenty budou i Andy Sullivan nebo Soren Kjeldsen, který překvapil na Masters, když dělil sedmou příčku. Obhájcem trofeje je 116. hráč světa Angličan James Morrison.

V San Roque budou hráči soupeřit o celkové 2 miliony eur, přičemž vítěz utrží 333 tisíc. Turnaj odvysílá Golf Channel a Nova Sport.

Zdroj: EuropeanTour.com

Autor článku: Jan Čermák

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace