Kořínek získal poprvé v kariéře titul na Czech PGA Tour

Už letošní čtvrtá zastávka nejvyšší soutěže českých golfových profesionálů - tedy Czech PGA Tour - se uskutečnila ve dnech 25. - 26. 7 v moravské Ropici na hřišti Beskydského golfového klubu. Na turnaji Ropice Golf Trophy se hrálo o celkovou odměnu ve výši 300 tisíc Kč, p

Aleš_KořínekUž letošní čtvrtá zastávka nejvyšší soutěže českých golfových profesionálů - tedy Czech PGA Tour - se uskutečnila ve dnech 25. - 26. 7 v moravské Ropici na hřišti Beskydského golfového klubu. Na turnaji Ropice Golf Trophy se hrálo o celkovou odměnu ve výši 300 tisíc Kč, přičemž samotný vítěz si přišel na 50 tisíc Kč. První triumf v kariéře na Czech PGA Tour si nakonec připsal Aleš Kořínek, který ve druhém kole vymazal manko tří ran na Petra Niče. S devíti ranami pod par nakonec před Ničem zvítězil o jeden úder. Nič ale rozhodně nemusel smutnit, poprvé po dvouleté pauze způsobené trestem za nedostavení se k dopingové kontrole, dosáhl na stupně vítězů. Třetí místo patřilo jedinému Slovákovi ve startovním poli Juraji Zvaríkovi, který skončil s -6. Na čtvrtém místě se pak umístil Vítek Novák se čtyřmi ranami pod par. Konečné pořadí najdete ZDE.

Zdroj: PGA.cz