McIlroy odtajnil dopis od Palmera. Co mu před 6 lety napsal?

Rory McIlroy - Arnold Palmer Invitational 2016Arnold Palmer měl v oblibě psát dopisy. Jeden takový obdržel i Rory McIlroy po vítězství na US Open 2011. Veřejně ho ale nikdy neukázal. Až teď. Před startem Arnold Palmer Inviational, kde bude Palmer, král golfu, poprvé chybět.

V září loňského roku odešla legenda golfu, mnohými milovaný a velmi vážený Arnold Palmer. Dožil se úctyhodného věku 87 let. Řada golfistů ale na něj bude mít vzpomínku u sebe doma. Není žádným tajemstvím, že The King rád psal dopisy. A jedním takovým se před startem jeho turnaje pochlubil Rory McIlroy.

„Dopis od AP po mém prvním majoru. Velká moudrá slova jako vždy. Nemůžu se dočkat Arnold Palmer Invitational tento týden a až oslavíme jeho úžasný život,“ napsal na Twitter McIlroy.

Celkem 120 hráčů si připomene jeho památku v Bay Hill už ve čtvrtek, kdy Arnold Palmer Invitational začíná.

Světová trojka Rory McIlroy na něm bude znovu jedním z adeptů na titul, přestože mu trofej z tak významného turnaje stále uniká. Vstoupí do něj po boku Brandta Snedekera a Sama Saunderse, vnuka Arnolda Palmera.

 

Autor článku: Jonáš Mencl

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace