PGT: CAFOUREK přivezl z Maroka 22. místo

Jan Cafourek si v úvodu nové sezóny dál drží velmi slušnou formu. Na třetím turnaji Pro Golf Tour v Maroku se umístil znovu mezi třiceti nejlepšími, tentokrát z toho bylo dělené 22. místo. České barvy hájili i další tři hráči - Martin Příhoda, Daniel Suchan

Jan Cafourek si v úvodu nové sezóny dál drží velmi slušnou formu. Na třetím turnaji Pro Golf Tour v Maroku se umístil znovu mezi třiceti nejlepšími, tentokrát z toho bylo dělené 22. místo. České barvy hájili i další tři hráči - Martin Příhoda, Daniel Suchan a Cyril Suk. Ani jeden však do finálového kola nepostoupil. Turnaj Open Madaef, který se uskutečnil na hřišti Pullman El Jadida Royal Golf & Spa, provázela pouštní bouře. Tříkolový podnik (25. – 27. 2.) byl v pondělí dopoledne přerušen pro silný déšť, obnoven byl znovu odpoledne. Náročným podmínkám také odpovídaly výsledky. Pod parem skončil v závěru turnaje jediný hráč. Jan Cafourek se rval statečně, a nakonec uhrál se skóre +8 (75, 73, 76) dělené 22. místo. Mrzela ho především chyba na patnácté jamce ve finálovém kole, kde při hledání kopl do svého míčku, a musel si tak připsat trestnou ránu. Na jamce zahrál double bogey. Cutem do finálového kola neprošli Martin Příhoda (+9), Daniel Suchan a Cyril Suk (oba +12). Vítězem turnaje se stal Nizozemec Robbie Van West se skóre -1. LEADERBOARD