DORAL: Do čela se prodrali favorité. O dvě rány vede Scott

DORAL: Do čela se prodrali favorité. O dvě rány vede Scott

CIMB Asia Pacific Classic Golf PGA TourForma, v jaké hraje Australan Adam Scott, je skutečně úctyhodná. Své parádní výkony z posledních týdnů potvrzuje i na turnaji WGC-Cadillac Championship, kde se po druhém kole vyhoupl do čela průběžného pořadí. Ve druhém dni zahrál osm birdie a dvě bogey a s celkovým skóre -10 vede o dvě rány před Rorym McIlroyem a Dustinem Johnsonem. „Bude to pro mě obrovský test uhájit vedení před takovými hráči, kteří tu jsou,“ přiznal vítěz jednoho majoru. McIlroyovi se začala dařit hra na greenech a hned se to projevilo skokem na dělené druhé místo po bok Dustina Johnsona, který s osmi ranami pod par zahrál ve druhém kole ze všech nejlépe. „Jsem zpět v turnaji,“ odhodlaně prohlásil Johnson. Na čtvrté pozici pak hraje Danny Willett se skóre -7.

Turnajovým pořadím se naopak propadli Jason Day, který se skóre +2 dělí 41. příčku, a Justin Rose, jenž je na tom ještě o dva údery hůře. Momentálně se nachází na děleném 52. místě. Největší selhání ve druhém kole ovšem předvedl 13. hráč světa Hideki Matsuyama, který zahrál mizerných devět ran nad par. S celkovými +7 spadl na dělenou 60. pozici.

Průběžné pořadí turnaje WGC-Cadillac Championship najdete ZDE.

Zdroj: GolfDigest.cz

Autor článku: Jan Čermák

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace