LYONESS OPEN: Wu zvládl závěr a raduje se z druhého titulu na European Tour

Čínský golfista Ashun Wu slaví svůj druhý triumf na European Tour. Třicetiletý hráč ztrácel před posledním kolem jednu ránu na vedoucího Zandera Lombarda, ale na rozdíl od Jihoafričana zahrál velmi slušné poslední kolo. Sedm birdie, dvě bogey a jedno double bogey mu nakonec zaj

Ashun Wu - Lyonness Open 2016Čínský golfista Ashun Wu slaví svůj druhý triumf na European Tour. Třicetiletý hráč ztrácel před posledním kolem jednu ránu na vedoucího Zandera Lombarda, ale na rozdíl od Jihoafričana zahrál velmi slušné poslední kolo. Sedm birdie, dvě bogey a jedno double bogey mu nakonec zajistilo skóre -13, tudíž náskok jedné rány na Španěla Adriana Otaeguia. "Byl jsem dnes velmi dobře myšlenkově naladěný a celkově to byl parádní týden," řekl čerstvý šampión. Wu se tak na European Tour raduje podruhé v kariéře. Poprvé se mu to povedlo před více než rokem na podniku Volvo China Open. Třetí a čtvrté místo patřilo Angličanům. Třetí příčku uhájil Richard McEvoy se skóre -11, James Morrison pak skončil o pozici i ránu hůře. Lídr po třech odehraných dnech Zander  Lombard zapsal v posledním kole dvě rány nad par a skončil pátý. Konečné pořadí turnaje naleznete ZDE.

Zdroj: EuropeanTour.com