THE BARCLAYS: Fowler je zpátky. Před Reedem vede o ránu

THE BARCLAYS: Fowler je zpátky. Před Reedem vede o ránu

Rickie-Fowler-Players-17th-hole-2015Po dlouhé době o sobě dává Rickie Fowler znovu vědět. A zrovna je to v tu nejvíc vhodnou chvíli. Ve třetím kole turnaje The Barclays předvedl čistou hru se třemi birdie, která ho vynesla do čela průběžného pořadí, kde teď s -9 vede o ránu před Patrickem Reedem, jenž prožívá kolísavou formu. S vizáží mušketýra je tak před závěrečným kolem Fowler v nejlepším postavení k zisku své první letošní trofeje na PGA Tour. „Těším se na to. Je radost ho sledovat a zítra bude těžké ho porazit,“ řekl Fowler o nedělním souboji s Reedem.

Ten ale nebude jediným, kdo může Fowlera ohrozit, v dobré pozici je i třetí Adam Scott s -7. Ten stejně jako Fowler prožil velmi povedený vstup do letošního roku, když dokonce vyhrál na dvou turnajích v řadě, od té doby ale nastala doba sucha. O motivaci tak budou mít postaráno všichni tři.

Průběžné pořadí turnaje najdete ZDE.

Zdroj: PGATour.com

 

Autor článku: Jan Čermák

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace