THE BARCLAYS: Reed slaví dvakrát. Bere titul a bude na Ryder Cupu

THE BARCLAYS: Reed slaví dvakrát. Bere titul a bude na Ryder Cupu

Patrick Reed - The Barclays 2016První turnaj playoff již zná svého vítěze. Stal se jím Patrick Reed, který byl nakonec tím, kdo udržel v závěrečném kole The Barclays pevné nervy a dokráčel ke svému premiérovému triumfu v sezoně. V poslední rundě mu k tomu stačila jedna rána pod par, s konečnými -9 pak vyhrál o jednu ránu před dvojicí Sean O´Hair a Emiliano Grillo. Reed čekal na titul opravdu dlouho, více než rok a půl trvající půst je o to sladší, že ho dosáhl na úvodním turnaji playoff. Počtvrté za sebou navíc dokázal zvítězit alespoň na jednom podniku PGA Tour za rok. A jako bonus k tomu si tímto výkonem zajistil účast v týmu Ameriky na letošním Ryder Cupu. „Je to úžasné. Teď už mohu říct, že jde o dobrý rok,“ řekl dojatý Reed, který teď vede bodování FedEx Cupu.

Na děleném čtvrtém místě skončila s -7 dvojice Australanů Jason Day a Adam Scott spolu s Američanem Garym Woodlandem.  Rickie Fowler, který byl před začátkem nedělního kola v čele, neustál tlak, hodně kazil a propadl se na dělené sedmé místo.

Konečné pořadí turnaje najdete ZDE.

Zdroj: PGATour.com

Autor článku: Jan Čermák

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace