ITALIAN OPEN: Levy je stíhán počasím, Italem a třemi Angličany

ITALIAN OPEN: Levy je stíhán počasím, Italem a třemi Angličany

Danny Willett - Omega Dubai Desert ClassicPočasí si s golfisty pohrávalo i během třetího hracího dne na Italian Open. Kompletní třetí kolo má za sebou pouze pětice plejerů, kteří prošli cutem. Důležité však je, že se všichni už pustili do třetích kol a mají za sebou ve většině případů alespoň polovinu odehranou. Průběžným lídrem je Francouz Alexander Levy, který hrál ve třetí rundě fantasticky. Odehrál z ní zatím 12 jamek, přičemž na první devítce nasázel eagle a pět birdie. Se skóre -14 tak vede o ránu před čtveřicí pronásledovatelů. „Nevím, co se zítra přihodí, ale je hezké hrát zase jednou dobrý golf,“ řekl spokojený Levy.

O druhé místo se s -13 dělí Ital Franceso Molinari spolu se třemi Angličany Chrisem Hansonem, Chrisem Paisleyem a Dannym Willettem. Je dost možné, že někdo z nich ještě výrazně promluví do konečného pořadí. Vždyť mají před sebou ještě kolo a půl. Poslední den tak nabídne dramatický golf, snad bude počasí shovívavé.

Průběžné pořadí turnaje najdete ZDE.

Zdroj: EuropeanTour.com

 

Autor článku: Jan Čermák

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace