Tiger WOODS a Donald TRUMP si před Vánocemi zahrají GOLF

TW-DTKaždý tráví předvánoční čas jinak. Někdo shání na poslední chvíli dárky, jiný si jde zahrát golf. Přesně tak si domluvili program na pátek 23. prosince bývalá světová jednička Tiger Woods a budoucí americký prezident Donald Trump.

Právě Trump bude asi díky svému jednocifernému handicapu od 20. ledna nejlépe hrajícím americkým šéfem Bílého domu. Jaký ale bude jeho výsledek v partičce se čtrnáctinásobným major šampionem, je úplně jiná otázka.

Podle zdroje blízkého Trumpovi si budoucí prezident naplánoval golf s Woodsem, a to na vlastním hřišti Trump International. Je to jen tři roky poté, co si Woods zahrál s dnes již končícím prezidentem Obamou v Palm City na Floridě. Zvláště Obamova vášeň pro golf byla pravicovými voliči často kritizována a jedním z největších kritiků byl i Donald Trump. Obama za své prezidentské období strávil na golfu mimo kancelář přibližně 300 dnů a jeho současný handicap je 13.

Trumpův handicap je podle neoficiálního žebříčku magazínu Golf Digest 2,8 a patří tak mezi nejlepší golfisty ve Washinghtonu D.C. Sám Trump nicméně uvedl, že své golfové aktivity v průběhu prezidentské funkce výrazně omezí. Podle zdroje blízkého budoucímu prezidentovi to však nebude reálné. „Trump miluje golf tak, že nebude své návyky příliš měnit a divil bych se, kdyby právě golf nevyužil jako možnost neformálních setkání. A to přímo na hřišti,“ uvedl nejmenovaný zdroj.

Trump a Woods se setkali již dříve, nejen na své rezidenci v Palm Beach, ale také v roce 2013, kdy Woods vyhrál turnaj WGC-Cadillac Championship na Trumpově hřišti Doral. Tehdy Woods právě od Trumpa osobně přebíral trofej pro vítěze.

Každopádně to vypadá, že Woods už je definitivně v pořádku a v příštím roce by zase mohl na hřištích pořádně řádit.

Co víc si přát.

S kým a kam si půjdete o Vánocích zahrát golf vy?


 

Autor článku: GolfDigest C&S

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace