O´Meara viděl Woodse na večeři: Je mi ho líto

Na večeři šampiónů  se v úterý potkali dva velcí přátelé a vítězové Masters. Mark O´Meara usedl vedle Tigera Woodse a tématem jejich konverzace nemohlo být nic jiného než zdraví čtyřnásobného vítěze v Augustě.

„Je mi ho líto,“ řekl po cvičném kole ve středu Mark O´Meara. „Říkal, že někdy má dobré dny, někdy zase špatné. Ta bolest vychází pořád ze stejných míst, z dolní části jeho zad, kterou má operovanou,“ prozradil šampion Masters z roku 1998.

Woods ví, že v aktuálním stavu není schopný hrát naplno. „Je tak soutěživý, že nechce jen přijít a hrát napůl. Na jeho návrat jsem se neptal, musíme čekat,“ dodal O´Meara. 

Woods nehrál od druhého února a v pátek oznámil, že vypustí Masters už potřetí za poslední čtyři roky kvůli zranění. Letošní ročník by byl pro něj zvlášť speciální. Oslavil by totiž dvacáté výročí svého slavného triumfu v roce 1997.  

Autor článku: Jonáš Mencl

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace