Czech PGA Tour na Černém Mostě: Vítězství slaví Matuš

PGT-92Vítězem Golf Resort Black Bridge Trophy se stal Stanislav Matuš, který tak oplatil porážku Filipu Mrůzkovi z minulého týden. Oba hráči byli totiž hlavními aktéry v boji o vítězství i v Lázních Bohdaneč. Úspěšnější byl Mrůzek, na Černém Mostě se pro změnu radoval po skvělém druhém kole Matuš.

Už v prvním kole potvrdil, že si drží vynikající formu z Pro Golf Tour. Na konci května vyhrál v St. Pőltenu a před týdnem si připsal TOP 10 na domácím turnaji ve Slavkově. Jeho 69 ran na Černém Mostě ale bylo spíše zahřívacím kolem. Ve druhém kole totiž předvedl smršť birdie a na konci podepisoval kartu se skóre 64 ran (-8). 

Přestože po prvním kole ztrácel na vedoucího Ondřeje Liesera dvě rány, nakonec slavil titul s náskokem čtyř ran před druhým Mrůzkem. A mohl se radovat z výhry 50 tisíc korun. Lieserovi druhý den nevyšel podle představ. Třiasedmdesát ran ho odsunulo na páté místo. 

Konečné pořadí

Autor článku: Jonáš Mencl

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace