WOODS odtajnil svůj nový projekt hřiště v Chicagu

I když se Tiger Woods stále léčí ze závislosti na bolest utišujících medikamentech a poruch spánku, jako designér stihl odtajnit své plány na nové hřiště nedaleko Chicaga.

V kulturní středisku South Shore odhalil projekt na hřiště s délkou z PRO odpališť 7354 yardů (6724 metrů) a parem 70! I přes svou délku Woods věří, že by mělo být pro veřejnost velkým zážitkem a bude usilovat o uspořádání turnaje BMW Championship v rámci finálové série FedEx Cupu stejně, jako místa, kde by se měl jednou odehrát Presidents Cup.

„Jsem přesvědčen, že dokážeme uspokojit velmi širokou škálu hráčů – mladších, starších, profesionálů i těch, kteří s golfem teprve začínají,“ řekl pro Chicago Tribune Beau Welling, který u projektu působí jako jeden z konzultantů. „Právě jeden ze základních principů Tigerova konceptu je hratelnost a způsob, jak ke golfu přivést více nových hráčů a nechat je, aby se hrou v první řadě bavili.“

Woods_course_chicago

Na hřišti najdete mnoho jamek s výhledem na jezero Michigan a přístav Jackson Park a na každé jamce šest odpališť pro děti, začátečníky, starší hráče nebo ty, kteří si budou chtít hřiště užít pěšky. Právě pro ty by mělo být hřiště připraveno a povzbudilo hráče více k chůzi, než k projíždění jamek na golfových vozících.

Všech osmnáct jamek by mělo mít charakter parklandu, se širokými fairwayemi a velkými greeny. Vybudováno bude navíc nedaleko prezidentského centra Baracka Obami.

Autor článku: GolfDigest C&S

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace