Co takhle si zahrát Berounský tříkrálový stableford?

Na golfový turnaj v lednu? Proč ne? Zimní počasí zatím „neuzamklo“ golfové hřiště v Berouně, a tak místní Beroun Golf Club pořádá a zve golfisty na Berounský tříkrálový stableford 2018, který se hraje 13. ledna 2018 s canon startem v 9.30.

Hraje se na úpravu HCP bez zhoršování z červených a žlutých odpališť formou stableford v jedné kategorii 0-54 HCP. Přihlásit se je možné do 12. 1. Do 12 hodin na recepci Beroun GC, emailem na adresu recepce@golfberoun.cz, na tel.: +420 313 101 090, nebo na serveru ČGF. Pro členy Beroun GC je start zdarma, pro nečleny pak rovných 1000 korun.

V 8.30 startuje registrace a snídaně. Každý z hráčů dostane svačinu do bagu. Canon start je v 9.30 a v průběhu turnaje se podává teplá polévka na terase. Po hře je oběd (výběr ze dvou jídel a v 15.30 následuje vyhlášení výsledků.

V případě nepříznivé předpovědi počasí bude v pátek ve 12 hodin vyvěšena informace o případném zrušení turnaje na serveru ČGF.

V Berouně se v prosinci hrálo jako by bylo léto.

Autor článku: GolfDigest C&S

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace